Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vipat që “fshihen” pas personazheve më të dashura të animuara

Vipat që “fshihen” pas personazheve më të dashura të animuara
March 23
08:31 2016

Kur bëhet fjalë për filma të animuar harrojmë ndonjëherë që janë njerëz realë ata që i japin zë karakterit  e që shpesh mund të përkojnë me aktorët apo këngëtarët tanë të preferuar. Po ju listojmë emrat e yjeve që kanë dubluar karaktere të animuar:

 

Ariana Grande

Ariana Grande
Picture 1 of 6

Ariana Grande si Laura në "Underdogs". Ky film është për figurat lodër nga një tryezë foosball-i që vijnë në jetë pasi Laura rrëmbehet.

Komento
Shperndaje