Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Skandal! Minjtë pushtojnë restorantin në Tiranë

Skandal! Minjtë pushtojnë restorantin në Tiranë
April 18
22:44 2016

Në inbox-in e Blitz.al ka ardhur një foto aq sa e neveritshme, edhe e tmerrshme.  Fotoja është bërë në një reastorant në kryeqytet dhe duket se frutat e detit janë ‘’zvëndësuar’’ me një mi.

Nisesh për të shijuar një darkë, por nuk e di se cfarë të pret. Preferon të zgjedhësh një ndër restorantet më të mira të kryeqytetit, por surprizohesh  kur shikon se nuk plotëson as kushtet minimale të higjenës. Kur një mi del para syve të tu, ca mund të presësh nga ajo që ndodh brenda restorantit, në kuzhinë?!

 

05b9121d-5239-4afd-9cd3-06e16b90b415 copy

 

 

Shperndaje