Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rrëfimi tronditës i autores: “Ndonjëherë më pëlqente të kryeja marrëdhënie me babain…”

Rrëfimi tronditës i autores: “Ndonjëherë më pëlqente të kryeja marrëdhënie me babain…”
July 20
15:19 2017

Bëhet fjalë për një rrëfim shumë tronditës të një autoreje, e cila ka dashur të mbetet anonime teksa ka shpjeguar me detaje abuzimin që i është bërë nga i ati në moshën 18-vjeçare, kur e ka detyruar të kryejnë marrëdhënie seksuale.

Edhe pse teksa përshkruan aktet vajza tregon se ka përjetuar një tmerr me sy hapur, pjesa që ka habitur opinionin publik është fakti se me rritjen e saj është rritur edhe dëshira që ajo ka pasur për të bërë seks me të atin.

“Ditari i incestit” – titullohet shkrimi që ajo ka publikuar në rrjet, ku flet se në fakt fillimi i abuzimit seksual duhet të ketë nisur kur vajza ka qenë në moshën 3-vjeçare, kur ai i prekte pjesët intime dhe kështu marrëdhënia ka vazhduar. Për çudi ajo tregon se mamaja ishte në dijeni të asaj që ndodhte, por sillej si të ishte diçka normale.

“Babai im është sekreti im. Babai im është pasioni im. Kishte herë që e neveritja dhe kishte herë të tjera që gjithçka doja ishte të bëja seks me të. Ai shpesh më lidhte duart me litar dhe niste të bënte pozicione të ndryshme seksuale dhe unë i shijoja…”, – ka shkruar ajo ndërkohë që më pas ka treguar se e ka kuptuar se ka qenë dashuri kur më pas ka kuptuar se edhe e ëma vazhdonte të kishte marrëdhënie normale seksuale me babain e saj.

Ndërkohë që shumë komentues janë shprehur se ky ka qenë thjesht një trill i momentit për të bërë pak zhurmë në rrjet, botuesja amerikane Lorin Stein ka thënë se fakti që autorja është anonime nuk do të thotë se ngjarja nuk është e vërtetë. “Ngjarja është e vërtetë dhe na e kanë dëshmuar faktet këtë. Unë e kam publikuar sepse përpos të gjithave më duket një copë arti për të cilën njerëzit duhet të kenë dijeni edhe në rast se nuk mbështetet mbi moralin e tyre.

Në fund të rrëfimit autorja shkruan: “Unë e dua babain tim, por e urrej çfarë ai bën”, – duke hapur këtu një tjetër mister. Ky botim thuhet se do të vijë në formë libri dhe do të ketë disa shkrime nga profesorë universitetesh të cilët do të bëjnë thirrje për të mos marrë si mesazh ndonjë detaj që mund të kthehet në keqkuptim, por të kuptojnë thelbin e dilemës që ka përjetuar një vajzë adoleshente. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje