Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Qeni që përlotet sa herë del i zoti nga shtëpia

Qeni që përlotet sa herë del i zoti nga shtëpia
November 18
14:50 2016

Kafshët shtëpiake i dashurojmë për shumë arsye e mes tyre s’mund të rrimë pa përmendur ngrohtësinë që na ofrojnë, ndjenjat e tyre të sinqerta, pa interes, siç jemi mësuar të shohim shpesh te njeriu.

Në këtë video do të shihni se si një qen i racës Boxer qan çdo herë që i zoti largohet për në punë ose kur ai mendon se po largohet.

Këto emocione ai i shpreh dukshëm, sepse ka qenë i braktisur më parë nga 3 pronarë të tjerë.

Tashmë, në shtëpinë e re që ka, ai herë pas here ndjen frikën se mos braktiset sërish. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje