Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Fundjavë ndryshe” bën një vjeç dhe është mirënjohëse ndaj personazheve

“Fundjavë ndryshe” bën një vjeç dhe është mirënjohëse ndaj personazheve
November 01
22:11 2016

Një nismë që ka ndihmuar shumë njerëz në nevojë, “Fundjavë ndryshe”, e krijuar nga Arbër Hajdari, sot ka festuar njëvjetorin. Kanë qenë të shumtë personazhet e njohur, por edhe njerëzit e thjeshtë, që kanë dhënë kontributin e tyre për njerëzit në nevojë dhe pa mundësi ekonomike.

Për të treguar mirënjohjen ndaj tyre, “Fundjavë ndryshe” ka dhuruar disa çmime simbolike. Drejtori i programacionit në Tv Klan, Albert Dumani, ka publikuar në Instagram edhe kupën simbolike dhe tejet domethënëse që kjo nismë i ka dhuruar atij dhe shumë personazheve të tjerë në eventin e sotëm.

berti

berti-2

Komento
Shperndaje