Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

De Niro: Nuk e qëlloj dot Trump-in tani. Është president

De Niro: Nuk e qëlloj dot Trump-in tani. Është president
November 10
15:01 2016

Aktori i famshëm amerikan, Robert de Niro, ka  folur pas zgjedhjes së Donald Trump si presidenti i Amerikës. De Niro ka tërhequr deri diku deklaratat e tij të pak muajve më parë, kur e quante Trump-in një turp të Amerikës dhe idiot.

Në intervistën e dhënë, aktori i mirënjohur tha se nuk mund ta qëllojë Trump-in tani, sepse është president.

“Do të shoh çfarë do të bëj më tej dhe do të flas sërish. Siç mund ta shohim, shumë njerëz janë mërzitur e zhgënjyer e po protestojnë sot”,- tha De Niro. /Blitz.al/

Shperndaje