Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Vlorë/ Makina merr para të moshuarin, në gjendje të rëndë në spital

Vlorë/ Makina merr para të moshuarin, në gjendje të rëndë në spital
July 14
15:54 2019

Një i moshuar është përplasur pak çaste më parë në rrugën “Transballkanike” në qytetin e Vlorës.

Gazetari i “BalkanWeb”, Enrik Mehmeti raporton se i moshuari është transportuar menjëherë drejt spitalit dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për dokumentimin e plotë të saj. Ende nuk bëhet me dije identiteti i të plagosurit, ndërsa vijon të mbahet nën kontroll intensiv nga bluzat e bardha./Blit.al/

Share