Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Tiranë/ E rëndë, hidhet nga kati i 7 i pallatit, ndërron jetë 30-vjeçari

Tiranë/ E rëndë, hidhet nga kati i 7 i pallatit, ndërron jetë 30-vjeçari
June 04
15:45 2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Tre dëshmorët”, ku një 30 vjeçar ka rënë nga kati i 7 i një pallati.

Shtetasi me iniciale A.A dyshohet të ketë qenë në kushte të rënda psikologjike në momentin kur ka ndërmarrë aktin tragjik.

Ndërkohë, Policia njofton se po punohet për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

“Rreth orës 13:30 në rrugën “Tre dëshmorët” shtetasi A.A, 30 vje,dyshohet se në kushtet e depresionit është vetë  hedhur  nga  kati i 7 i pallatit, ku për pasojē ka ndërruar jetë.

Po punohet për saqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.”-njofton policia./Blitz.al/

Burimi; BallkanWeb

Share