Blitz

 Breaking News

Shqipëria goditet sërish nga tërmeti!

Shqipëria goditet sërish nga tërmeti!
November 17
10:35 2019

Sot, e diel, 17 nëntor vendi ynë është goditur sërish nga një tjetër tërmet. Magnituta e tërmetit ishte 3.6 me epiqendër 16 km në perëndim në Bulqizës dhe 23 km në verilindje të Tiranës.

Thellësia e tërmetit ishte 10 km.

Share