Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shpërthim në një qendër tregtare në Turqi, dyshohet për dy të vdekur

Shpërthim në një qendër tregtare në Turqi, dyshohet për dy të vdekur
March 19
11:24 2016
Shperndaje