Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rrëzohet me parashutë, humb jetën 30-vjeçari në Dibër

Rrëzohet me parashutë, humb jetën 30-vjeçari në Dibër
June 14
20:02 2019
Shperndaje