Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Thaçi inauguron Presidencën, gaz lotsjellës në ambientet e jashtme

Thaçi inauguron Presidencën, gaz lotsjellës në ambientet e jashtme
April 08
10:05 2016

Një incident është raportuar në Prishtinë, pak minuta më parë, ku bëhej gati për t’u nisur ceremonia zyrtare e inaugurimit të Hashim Thaçit si president i ri i Kosovës.

Ndërkohë që gjithçka pritej të fillonte, gaz lotsjellës është parë afër godinës së qeverisë, në pjesën e rezervuar për të ftuarit.

Nuk dihet ende shkaku apo cilët kanë qenë personat që e kanë hedhur gazin lotsjellës, por policia ka arritur atje dhe ka vënë nën kontroll.

 

Etiketimet
Shperndaje