Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kosovë, plagoset polici teksa priste eskortën e kryeministrit Rama

Kosovë, plagoset polici teksa priste eskortën e kryeministrit Rama
June 03
18:35 2016

Një efektiv policie që ka qenë duke patrulluar në autostradën “Ibrahim Rugova”, teksa pritej ardhja e eskortës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, ka pësuar thyerje të këmbës si pasojë e daljes së gomës të një kamioni në lëvizje.

“Kemi qenë duke patrulluar në autostradën “Ibrahim Rugova”, dhe duke e pritur eskortën e Kryeministrit Edi Rama një kampioni i ka dalë goma e cila ka ardhur në drejtim tim, dhe si pasojë e kësaj unë jam lënduar”, është shprehur polici i lënduar, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Burimi: Zëri

Komento
Etiketimet
Shperndaje