Blitz

 Breaking News

Arrestohen shqiptarët pasi tentuan të përdhunonin 53-vjeçaren me kastravec

Arrestohen shqiptarët pasi tentuan të përdhunonin 53-vjeçaren me kastravec
November 14
14:15 2019

Ja ku rikthehemi sërish tek rubrika “të qash apo të qeshësh” ose “çudira nga bota”, por që këtë here nga shqiptarët.

Një ukrainase, 53-vjeçe e cila punonte si kujdestare në Itali ka rënë pre e shfrytëzimit të 3 shqiptarëve. Historia nis e tillë, pasi pak kohë më parë 53-vjeçarja futi në shtëpi një 33-vjeçar shqiptar për të ndarë qiranë bashkë por situata devijoi pasi ky i fundit mori në kontroll shtëpinë, duke i marrë para, ushqime dhe duke lejuar të fuste në shtëpi njerëz të tjerë, deri sa arriti pika kulminante ku teksa 33-vjeçari bashkë me një tjetër shqiptare 26-vjeçare e kishin detyruar ukrainasen të shkonte në dhomë me ta, duke filmuar çdo moment me celuar e deri tek dëshira për t’a përdhunuar 53-vjeçaren me një kastravec.

Ata janë dënuar me 3 vite e 4 muaj burg dhe 5 mijë euro dëmshpërblim kundrejt gruas ukrainase.

Share