Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Video-skandali i Xhelilit – Niko Peleshi: Distancohem me neveri!

Video-skandali i Xhelilit – Niko Peleshi: Distancohem me neveri!
May 14
12:57 2016

Ka reaguar edhe zv/kryeministri, Niko Peleshi për video-skandalin ku u përshi kryetari i Bashkisë Dibër, Shukri Xhelili, i cili u shkarkua menjëherë nga qeveria.

Në një takim me strukturat e PS-së në Korçë, Peleshi ka folur për rastin e Xhelilit.

“Ishte diçka e denjë. Distancohem me neveri. Do të mbajmë qëndrim të prerë sikundër dëshmuam”, – ka thënë zv/kryeministri Peleshi.

Komento
Shperndaje