Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Suedia në panik, alarm për bombë në aeroport

Suedia në panik, alarm për bombë në aeroport
March 31
12:38 2016

Policia vendase dhe media lokale suedeze kanë raportuar se dy çanta të dyshimta ndodhen në aeroportin “Landvetter”.

Pas këtij alarmi për bombë, policia është vënë menjëherë në gatishmëri dhe ka vendosur trupa dhe masa sigurie në të gjitha vendet e dyshuara.

Policia ka gjetur dy çantat plastike ndërsa boshatisi të gjitha ambientet pranë.

 

Etiketimet
Shperndaje