Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

PD vendos ndërprerjen e bojkotit, nga e hëna kthehet në Kuvend

PD vendos ndërprerjen e bojkotit, nga e hëna kthehet në Kuvend
April 15
13:10 2016
Etiketimet
Shperndaje