Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Knut Fleckenstein: Propozimi i fundit në tavolinë. Fund diskutimeve, votoni!

Knut Fleckenstein: Propozimi i fundit në tavolinë. Fund diskutimeve, votoni!
July 21
16:45 2016

Vazhdojnë pa ndërprerje përpjekjet e faktorit ndërkombëtar për gjetjen e një formule ideale për arritjen e marrëveshjes për miratimin e reformës në drejtësi.

Vetëm para pak minutash, europarlamentari Knut Fleckenstein ka postuar në Twitter një mesazh të drejtpërdrejtë për politikën shqiptare.

“Tani, propozimi i fundit në tavolinë. Këshilla ime: Fund diskutimeve, votoni!”

S’na mbetet veçse të presim nëse do të jetë vërtet akti final i një vale të gjatë bisedimesh, ende pa konsensus të plotë.

Shperndaje