Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(FOTO GALERI) Mrekullia që braktis Obama

(FOTO GALERI) Mrekullia që braktis Obama
November 05
16:30 2016

Shumë shpejt presidenti amerikan Obama do t’ia lërë vendin njërit mes dy kandidatëve, Clinton ose Trump.

Por veç postit, ai do t’u lëshojë atyre një mrekulli: Shtëpinë e Bardhë, atje ku ai merr vendimet e përditshme e kalon kohën bashkë me familjen.

Por çfarë ka brenda në zyrën e tij?

Shikoni fotot të marra nga cnn.com. /Blitz.al/

obama-1

obama-2

obama-4

obama-5

Komento
Shperndaje