Blitz

 Breaking News

Pamje të rënda/ I pritet koka me sëpatë një njeriu në Korçë

Pamje të rënda/ I pritet koka me sëpatë një njeriu në Korçë
January 28
14:36 2020

Gazetarja e SYRI TV nga qyteti juglindor raporton se, një personi i kanë prerë kokën me sëpatë.

Ngjarja makabre ka ndodhur në një zonë mjaft të populluar dhe në mes të ditës.

Dhjetëra njerëz kanë parë të tronditur ngjarjen e tmerrshme.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur pas një sherri. Ende nuk dihen motivet dhe autorët, shkruan Syri.net .

Share