Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Elbasan, nxënësi godet mësuesen sepse e ngeli në provim

Elbasan, nxënësi godet mësuesen sepse e ngeli në provim
September 03
13:06 2016

Një 17 vjeçar me iniciale P. Xh. nga Elbasani mësohet se ka goditur  mësuesen  e tij emri i së cilës nuk është bërë akoma i ditur.

Sipas policisë, mësuesja K. M ka ngelur në një provim 17 vjeçarin dhe kjo ka shërbyer si motiv për sulmin.

Adoleshenti është kapur në flagrancë nga policia dhe është dërguar menjëherë në rajonin e policisë.

Shperndaje