Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ndryshon ora më 27 mars

Ndryshon ora më 27 mars
March 25
11:52 2016

Në datën 27 mars, të dielën e fundit të muajit, akrepat e orës do të lëvizin 60 minuta përpara. Ndryshimi do të ndodhë në orën 7:00 të mëngjesit, ku menjëherë akrepat do të shkojnë në 8:00.
Për orare të përcaktuara biletash avioni, treni apo takime të tjera të rëndësishme bëni mirë t’i konfirmoni saktë ditën e diel, sepse mund të ndeshni në probleme prej 60 minutash.

Shperndaje