Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zjarrvënia në spital – Shkon në 4 numri i viktimave

Zjarrvënia në spital – Shkon në 4 numri i viktimave
July 27
18:13 2016

Ndërron jetë në spital shtetasi Dashamir Saraçi.

Sipas asaj që raporton “News 24”, bëhet fjalë për personin që ishte shënjestra e vërtetë e sulmit me benzinë të ndodhur 2 ditë më parë në një spital privat, ku humbën jetën edhe 3 persona të tjerë; autori i sulmit dhe 2 paciente që ndodheshin në dhomë.

Ka rezultuar fatale zjarrvënia edhe për Saraçin, e cila e çon në 4 numrin e të vdekurve. /Blitz.al/

Shperndaje