Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zjarri përfshin qendrën tregtare në Prizren, s’dihet shkaku

July 24
14:22 2016

Flakët e zjarrit kanë përfshirë mjedisin e qendrës tregtare në kryeqytetin Kosovar. Dëshmitarë nga vendngjarja kanë bërë me dije se zjarri ka rënë në “Super Viva”. Nuk dihet ende shkaku i zjarrit.

Qytetarët që ndodheshin brenda, kanë dalë menjëherë jashtë qendrës. Siç duket dhe në videon e postuar, tymi i zi del nga qendra tregtare. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje