Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zjarr te “Mine Peza”, shpërthen bombola, shkatërrohet e gjithë banesa!

Zjarr te “Mine Peza”, shpërthen bombola, shkatërrohet e gjithë banesa!
September 20
12:13 2016

Një banesë është shkatërruar e gjitha si pasojë e flakëve në lagjen “Mine Peza” në kryeqytet. Kjo ngjarje ka ndodhur rreth orës 11:00 në katin e katërt të një pallati, pasi ka shpërthyer një bombol gazi.

Nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme të konsiderueshme materiale.

Policia dhe zjarrfikësja kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur shuarjen  e flakëve. /Blitz.al/

Shperndaje