Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zjarr te “Mine Peza”, shpërthen bombola, shkatërrohet e gjithë banesa!

Zjarr te “Mine Peza”, shpërthen bombola, shkatërrohet e gjithë banesa!
September 20
12:13 2016
Shperndaje