Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zjarr në një banesë në Tiranë, nuk ka persona të lënduar

Zjarr në një banesë në Tiranë, nuk ka persona të lënduar
September 15
11:29 2016

Flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në zonën e “Porcelanit” në kryeqytet. Mësohet se zjarri ka rënë në një apartament në katin e dytë të një pallati pranë xhamisë “Xhura”.

Ndërkohë që ende nuk dihen shkaqet, zjarrfikësja ka shkuar menjëherë në vendngjarje. Nga të dhënat e deritanishme mësohet se nuk ka persona të lënduar. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje