Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zjarr në një banesë në Belsh, në rrezik kopshti i fëmijëve

Zjarr në një banesë në Belsh, në rrezik kopshti i fëmijëve
May 24
09:29 2016

Një zjarr që ka përfshirë një banesë në Belsh të Elbasanit, ka rrezikuar seriozisht edhe kopshtin e fëmijëve në atë zonë. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm dhe në sajë të ndërhyrjes së zjarrfikëses, u evitua përhapja e zjarrit.

Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit. Për shkak se në Bashkinë e Belshit mungon stacioni i shërbimit zjarrfikës, dy mjete u nisën nga Elbasani për ndihmë.

 

Etiketimet
Shperndaje