Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zjarr në një apartament përballë Policisë së Tiranës

Zjarr në një apartament përballë Policisë së Tiranës
August 15
10:44 2016

Zjarri ka përfshirë mëngjesin e sotëm një apartament përballë Policisë së Tiranës. Zjarrfikëset kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe zjarri nuk është përhapur më shumë.

Në banesë janë shkaktuar vetëm disa dëme materiale dhe nuk ka pasur të lënduar. Shkaqet e zjarrit janë ende të panjohura./Blitz.al/

Shperndaje