Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zjarr në godinën e Presidencës, shkak një shkëndijë elektrike

Zjarr në godinën e Presidencës, shkak një shkëndijë elektrike
September 02
22:06 2016
Etiketimet
Shperndaje