Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zbulohen rrogat e futbollistëve në “Superiore”: Ja 10 milionerët në klubet përkatëse

Zbulohen rrogat e futbollistëve në “Superiore”: Ja 10 milionerët në klubet përkatëse
December 30
14:43 2017

Jemi gjithmonë kuriozë të marrim vesh se sa janë rrogat e futbollistëve shqiptarë pasi shpesh në media flitet se këto të fundit janë më të mira nga rrogat e profesioneve të tjera. Shtuar faktit që vitet e fundit klubet shqiptare kanë marrë edhe më tepër vëmendje mediatike jemi gjithë sy e vesh të marrim vesh rrogat e futbollistëve shqiptarë.

Ka qenë “Panorama Sport” ajo që ekskluzivisht në këtë fundvit ka zbuluar se sa para shpërndajnë të gjitha klubet shqiptarë të futbollit për çdo muaj dhe cilët janë futbollistët më mirë të paguar.

Lista vijon si më poshtë:

 

Ndërkohë nëse jeni kuriozë për materialin e plotë të përgatitur nga ‘Pamorama Sport’ duhet të ndiqni linkun bashkangjitur:

 

http://www.panorama.com.al/ekskluzive-rrogat-ne-superiore-ja-milioneret-ne-10-klube-partizani-mban-rekordin-me-180-mije-euro/

 

Komento
Shperndaje