Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zbardhet shuma e plotë e grabitur në Rinas

Zbardhet shuma e plotë e grabitur në Rinas
April 12
08:16 2019

Emisioni “Opinion” mbrëmjen e djeshme ka zbardhur shumën që është vjedhur në grabitjen e aeroportit të Rinasit. Paratë kanë qenë të tre bankave të nivelit të dytë.

Banka e parë ka transferuar përkatësisht një shumë prej 1 milionë Eurosh e 850 mijë Paund, banka e dytë 3 milionë euro 400 mijë Dollarë e 100 mijë Paund dhe banka e tretë 1 milionë Euro.

Në total shumë e grabitur llogaritet në 6 milionë e 4 457 mijë Euro.

Burimi:Tv Klan

Komento
Shperndaje