Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zbardhet dëshmia e babait përdhunues: Gruaja dhe vajza më ngritën kurth

Zbardhet dëshmia e babait përdhunues: Gruaja dhe vajza më ngritën kurth
August 20
18:02 2016

Në dëshminë e dhënë në polici pas arrestimit, i akuzuari Guri Përgjegji ka mohuar autorësinë e përdhunimit të së bijës. Ai është shprehur për Policinë e Dibrës se gjithçka është organizuar nga bashkëshortja e tij dhe vajza.

Babai që akuzohet për përdhunimin e së bijës 15-vjeçare ka ngritur alibinë duke akuzuar bashkëshorten për lidhje të jashtëligjshme dhe bashkëpunim me adoleshenten për ta burgosur atë, por ky version i 46-vjeçarit nuk duket i besueshëm për policinë.

“Gjithçka ka ndodhur është kurth i gruas sime dhe një tjetri. Njerka e vajzës time ka lidhje me dikë në fshat.”- është shprehur Guri Përgjegji, mbi të cilin rëndon akuza e “kryerjes së marrëdhënies seksuale në gjini”. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje