Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zbardhen detajet e avionit të rënë në Kolumbi: Nga 81 pasagjerë shpëtojnë vetëm 6!

Zbardhen detajet e avionit të rënë në Kolumbi: Nga 81 pasagjerë shpëtojnë vetëm 6!
November 29
09:16 2016

Kanë nisur të zbulohen detajet e para rreth shkaqeve dhe dëmeve që janë shkaktuar nga rënia e avionit në Kolumbi, ku ndër 81 pasagjerë ishin edhe futbollistët e një skuadre braziliane të futbollit, të cilët kishin një ndeshje për kupën e Amerikës së Jugut.

ekipi1

Mediat bëjnë me dije se nga 81 pasagjerë kanë shpëtuar vetëm 6 prej tyre, ndërkohë që pista të mundshme se pse avioni është rrëzuar mund të jenë moti i keq ose mungesa e karburantit. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje