Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zbardhen detajet e avionit të rënë në Kolumbi: Nga 81 pasagjerë shpëtojnë vetëm 6!

Zbardhen detajet e avionit të rënë në Kolumbi: Nga 81 pasagjerë shpëtojnë vetëm 6!
November 29
09:16 2016
Shperndaje