Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zbardhen detaje të reja nga vdekja e foshnjës: Shtatzëna kishte pirë 40 kokrra paracetamol

Zbardhen detaje të reja nga vdekja e foshnjës: Shtatzëna kishte pirë 40 kokrra paracetamol
October 14
19:34 2016

Detaje të reja janë zbardhur nga vdekja e një foshnje në Tiranë, e cila nuk mundi të shpëtojë pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve.

Mësohet se 21-vjeçarja, e cila thuhet se ishte në muajin e tetë të shtatzënisë, kishte pirë 40 kokrra paracetamol.

21-vjeçarja me inicialet S. Z nga Fushë-Kruja u paraqit rreth orës 18:00 të së mërkurës në një maternitet të Tiranës, ku ka rrëfyer veprimin që kishte kryer. Thuhet se e reja ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ende nuk është marrë në pyetje. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje