Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vrau vajzën në Korfuz, Aleko Petro dhunohet në burg!

Vrau vajzën në Korfuz, Aleko Petro dhunohet në burg!
January 11
13:59 2019

52 vjeçari Aleko Petro që vrau vajzën e tij në Korfuz dhe e varrosi në oborrin e shtëpisë, është dhunuar në burgun e Koridhalos nga të burgosur të tjerë.

Sipas Syri.net, Petro është dhunuar psikologjikisht dhe fizikisht nga të burgosurit e tjerë dhe ndodhet në spital. Avokati i tij ka thënë se 52 vjeçari është në gjendje të rënduar psikologjike dhe ka frikë për jetën e tij.

Ai ka treguar që është sulmuar rëndë dhe ka kërkuar që të transferohet në burgun e Gervenas./Blitz.al/

Komento
Shperndaje