Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vrasje në Tiranë, burri vret gruan me armë zjarri brenda në makinë

Vrasje në Tiranë, burri vret gruan me armë zjarri brenda në makinë
August 31
14:23 2017

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Xhamllëkut në Tiranë.

Dyshohet se burri me iniciale F.K. ka qëlluar gruan e tij me armë zjarri, teksa kjo e fundit ishte në makinën e saj.

Një dëshmitar tha për “Balkanweb” se e ka parë të gjithë ngjarjen dhe personin që qëlloi me armë.

Sipas tij, gruaja ishte në makinën  e saj tip “Benz B Class”, ngjyrë gri, të parkuar në anë të rrugës, në momentin që autori ka qëlluar dy herë në drejtim të saj.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur edhe forcat e policisë, të cilat kanë nisur hetimet për shkaqet e kësaj vrasjeje.

vijon

(foto ilustruese)

Komento
Shperndaje