Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ekzekutimi i Elton Çiços, publikohet një tjetër video

May 03
22:11 2016

Vetëm dy ditë pas ekzekutimit të shtetasit Elton Çiço në lokalin “De Niro” në Tiranë, pamje të reja janë publikuar së fundmi, ku duket qartazi se si autori i krimit hyn në lokal, qëllon mbi Elton Çiçon dhe më pas largohet.

Në videon e publikuar shihet se ai qetësisht ka hyrë në ambientet e brendshme të lokalit, është drejtuar drejt tavolinës ku qëndronte objektivi dhe pasi e ka qëlluar, është larguar me vrap. Në video shfaqet autori edhe në ambientet e jashtme të lokalit.

Etiketimet
Shperndaje