Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vlorë, përfshihet nga flakët një automjet

Vlorë, përfshihet nga flakët një automjet
July 13
12:48 2016

Një automjet është përfshirë nga flakët ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Mësohet se mjeti tip “Renault” me targa AA 761 JV drejtohej nga shtetasi Arben Koka.

Ai ishte duke udhëtuar drejt Fushë-Krujës kur mjeti u përfshi nga flakët. Ende nuk dihen shkaqet, ndërkohë që forcat e policisë kanë shkuar në vendngjarje.

Komento
Etiketimet
Shperndaje