Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Vlorë/ Një 14 vjeçar dërgohet pa shenja jete në spital

Vlorë/ Një 14 vjeçar dërgohet pa shenja jete në spital
February 08
09:17 2019

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm, rreth orës 5, në qytetin e Vlorës, ku një i mitur 14-vjeçar ka mbërritur në spital i pajetë.

Sipas Syri.net, viktima është identifikuar si Patrik Petritaj.

Nuk dihet ende se çfarë e ka shkaktuar vdekjen e të miturit, ndërkohë që në trupin e tij pritet të kryhet ekspertiza./blitz.al/

 

Share