Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vlorë, konflikti mes shokëve, vritet i riu

Vlorë, konflikti mes shokëve, vritet i riu
November 11
14:00 2016

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku ka gjetur vdekjen një 23-vjeçar pasi është qëlluar me automatik nga miku i tij. F.Veizaj ka mbetur i vdekur pasi është qëlluar nga shoku i tij, Mario Ribaj, pas një konflikti të çastit.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vranisht të Vlorës, ndërkohë që policia është vënë në ndjekje të autorit të ngjarjes.

Në foto, autori i ngjarjes. /Blitz.al/

mario-ribaj

Komento
Shperndaje