Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vlorë, gjendet një i ri i pajetë. Dyshohet se u ekzekutua për pazare droge

Vlorë, gjendet një i ri i pajetë. Dyshohet se u ekzekutua për pazare droge
August 11
10:37 2016
Etiketimet
Shperndaje