Blitz

 Breaking News

Vlorë- Fëmija dy vjeç bie nga ballkoni i shtëpisë, niset në gjendje të rëndë drejt Tiranës

Vlorë- Fëmija dy vjeç bie nga ballkoni i shtëpisë, niset në gjendje të rëndë drejt Tiranës
May 19
10:21 2019

Një fëmijë i vogël në qytetin e Vlorës ka rënë nga ballkoni i banesës dy katëshe dhe për pasojë ka pësuar lëndime të forta. Sipas informacioneve paraprake, gjendja e fëmijës është e rëndë. Për kujdes më të specializuar mjekësor, I vogli është nisur drejtë siptalit të Tiranës.

Njoftimi i policisë:

Sot rreth orës 09:00, në Spitalin e Vlorës ka shkuar i dëmtuar fëmija i mitur S.B., 2 vjeç, banues në lagjen “Kushtrimi”, i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Sipas deklarimeve të familjarëve, fëmija i mitur ka rënë nga ballkoni i banesës së tij, kati 2-të. Vazhdojnë veprimet e mëtejshme proçeduriale.

Share