Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vllaznia mposht Tiranën me rezultatin e thellë 6 me 1!

Vllaznia mposht Tiranën me rezultatin e thellë 6 me 1!
March 09
18:45 2018

Ditën e sotme është luajtuar ndeshja finale për kampionatin e futbollit të femrave në Elbasan, ku Vllaznia ka mundur thellësisht me rezultatin 6:1 Tiranën.

Skuadra shkodrane nuk hasi fare rezistencë nga kryeqytetasit , të cilët e dorëzuan ndeshjen pa kushte.

Serinë e golave e hapi Gjegji, për të vazhduar më vonë me Gjinin, dopietën e Doksanës, Grudës dhe golin e Doçit në fund.

Golin për Tiranën e shënoi Atjok në fundin pjesës së parë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje