Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vidhet argjendaria në Tiranë, policia nis hetimin

Vidhet argjendaria në Tiranë, policia nis hetimin
October 08
19:58 2016

Nga Anduena Llabani

Më datë 08.10.2016, rreth orës 04:00, te sheshi “Avni Rustemi” është vjedhur argjendaria e shtetasit P. Sh.

Nga këqyrja e vendit të ngjarjes rezulton se vjedhja është kryer duke përfituar nga godina në krahë, e cila është në ndërtim e sipër, nga ku është hapur në mur një dritare dhe më pas kanë hyrë në argjendari.

Grupi hetimor po punon për gjetjen dhe vënien para përgjegjësisë ligjore personat e përfshirë në këtë ngjarje. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje