Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video/Pamje të rënda) Tragjike! Babai rrëzohet sipër vogëlushit duke e lënë menjëherë pa ndjenja

(Video/Pamje të rënda) Tragjike! Babai rrëzohet sipër vogëlushit duke e lënë menjëherë pa ndjenja
October 13
13:06 2016

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Kinë, kur një baba po luante me djalin e tij të vogël teksa bënin pazar në një supermarket. Duke ecur, pa dashje, babait i ngatërrohen këmbët dhe bie sipër vogëlushit duke e lënë menjëherë pa ndjenja pasi i thyhet qafa.

Kjo video po shpërndahet kudo në rrjet që të sensibilizojë të gjithë prindërit për të qenë të kujdesshëm edhe kur luajnë me fëmijët. /Blitz.al/

Shperndaje