Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO/FOTO) Një objekt i dyshimtë në kryeqytet, alarmi për bombë rezulton fals

June 16
09:52 2016

...

...
Picture 1 of 4

Një alarm për bombë që u raportua pas mesnate në afërsi të Postës Shqiptare Nr. 8 në kryeqytet, vuri në lëvizje Policinë e Tiranës dhe forcat xheniere. (Lexo këtu) Forcat e policisë shkuan në vendngjarje dhe evakuuan zonën ku ndodhej valixhja e dyshimtë.

Menjëherë pas mbërritjes, forcat xheniere kryen neutralizimin e objektit të dyshimtë me pajisje të specializuara duke i dhënë fund ankthit. Nuk dihet çfarë ka pasur brenda objektit, por mësohet se nuk bëhej fjalë për rrezikshmëri.

Komento
Etiketimet
Shperndaje