Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO SKANDALI) Shkodër, shefi i krimit ekonomik kërcënon tregtarët me pistoletë

(VIDEO SKANDALI) Shkodër, shefi i krimit ekonomik kërcënon tregtarët me pistoletë
November 11
10:40 2016

Nga reagimi i tregtarëve të duhanit në Shkodër, pas marrjes së duhanit të tyre nga autoritetet doganore, ka pasur disa skena të rënda të regjistruara në video.

Shefi i krimit ekonomik në policinë e Shkodrës, që raportohet të jetë Pjerin Lazri, duket qartë në video që nxjerr pistoletën për të trembur qytetarët që protestojnë.

Por ata e kanë detyruar të largohet, duke e qëlluar me pakot e duhanit. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje