Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Skandali i radhës! Mësuesja në Tiranë ushtron dhunë fizike dhe psikologjike te nxënësit e vegjël

(Video) Skandali i radhës! Mësuesja në Tiranë ushtron dhunë fizike dhe psikologjike te nxënësit e vegjël
January 17
21:36 2017

Është transmetuar sot në emisionin investigativ “Stop” në Tv Klan një tjetër skandal për sa u përket institucioneve arsimore. Në një video amatore, të xhiruar nga vetë nxënësit e një klase në shkollën fillore “Skënder Luarasi” në Tiranë, vihet re fare mirë mënyra aspak etike se si mësuesja u drejtohej nxënësve.

Vazhdimisht ajo ushtronte jo vetëm dhunë psikologjike, duke i ofenduar dhe ulëritur fëmijëve, por edhe dhunë fizike.

Për të parë më qartë situatën e denoncuar shikoni videon e plotë të këtij rasti skandaloz:

Komento
Shperndaje