Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Sherr në avionin e linjës Bruksel-Maltë. Piloti bën ulje të detyruar

(Video) Sherr në avionin e linjës Bruksel-Maltë. Piloti bën ulje të detyruar
November 06
15:13 2016

Një avion i kompanisë “Ryanair” është nisur nga Brukseli drejt Maltës, por duket se ky fluturim nuk ka shkuar aspak mirë.
Disa pasagjerë janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe ka nisur sherri ndërkohë që avioni ishte në fluturim. Stjuardesat kanë bërë disa herë thirrje për të qetësuar situatën, por nuk kanë mundur ta stabilizojnë këtë gjendje.

Meqë të gjithë njerëzit kanë qenë në tension, piloti ka bërë një ulje të detyruar në Piza, Itali./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje