Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Sherr në avionin e linjës Bruksel-Maltë. Piloti bën ulje të detyruar

(Video) Sherr në avionin e linjës Bruksel-Maltë. Piloti bën ulje të detyruar
November 06
15:13 2016
Shperndaje