Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) Rindërtohet skema e sulmit në aeroportin “Ataturk”

June 30
10:18 2016

Televizioni rus “Life” ka publikuar skemën e sulmit të dy ditëve më parë në aeroportin “Ataturk” të Stambollit, ku si pasojë humbën jetën 41 persona dhe u plagosën 239 të tjerë.

Në videon e realizuar në formatin 3D paraqiten tre sulmuesit e veshur me të zeza, të cilët pasi hyjnë në aeroportin “Ataturk” hapin zjarr dhe më pas shpërthejnë eksplozivët. Ndërkohë, katër terroristët e tjerë shihen teksa largohen nga terminali.

Etiketimet
Shperndaje